Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tempera na kartonu, 35,5 x 48,5 cm, rámováno, datováno 1917, signováno vpravo dole O. Marvánek 1917.Autor viz T 2/97, V 3/339, TB 24/188, B 7/230, NEČVU 1/486.